logo MAX kantor online

Nasz portal www.MaxInternetowyKantor.pl

to serwis za pomocą którego mogą Państwo szybko i bezpiecznie wymienić jedna z trzynastu walut, transakcje walutowe przeprowadza się w PANELU KLIENTA za pomocą dostępnych narzędzi. Portal należy do firmy MAX która działa na rynku walutowym ponad 20 lat, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość obsługi wraz z nową technologią.


Obecnie internet jest powszechnie używany w różnych gałęziach usług i przemysłu, również usługi związane ze skupem i sprzedażą walut są aktualnie dostępne na wielu serwisach w internecie. Uruchamiając w 2012 roku kantor internetowy zrealizowaliśmy zadanie stworzenia platformy umożliwiającej dokonywania transakcji on-line. Głównym celem było zbudowanie prostego w obsłudze i praktycznego narzędzia dzięki któremu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze, nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne i posiadają certyfikat ssl zapewniający ochronę witryny.


O nas - Początek działalności naszej firmy to rok 1990 wtedy to powstała pierwsza placówka na terenie woj. śląskiego oferująca bezpieczną wymianę najpopularniejszych walut świata. W tamtym okresie nasze usługi skierowane były wyłącznie do klientów indywidualnych i firm z naszego regionu. W kolejnych latach otwierane zostały następne punkty w różnych miastach, aktualnie posiadamy sześć placówek stacjonarnych. Kilka lat temu zaoferowaliśmy naszych klientom wymiany bezgotówkowa za pomocą rachunków bankowych. Kolejnym dużym krokiem było uruchomienie kantoru internetowego.


Wyróżnienia i nagrody
Nasza firma za rozwój oraz jakość oferowanych usług otrzymała prestiżowe nagrody : Diamenty Forbesa oraz Newsweek.

Dlaczego warto nam zaufać
Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie niezależnie czy jest to firma czy osoba prywatna, dlaczego warto nam zaufać :
- 25 lat na rynku świadczy o jakości naszych usług,
- Atrakcyjne kursy walut w stosunku do konkurencji,
- Pomoc w czasie dokonywania pierwszych transakcji oraz zakładaniem konta użytkownika,
- Nasz personel posiada wysokie kwalifikacje i wieloletni staż jest to gwarancja wysokiego poziomu usług a także profesjonalna pomoc,
- Oferujemy wymianę najpopularniejszych walut świata,
- Darmowa pomoc i użytkowanie.

Dane Firmy

MAX Spółka Jawna MAJCHRZAK
Plac Dworcowy 1
47-400 Racibórz
REGON 272024107
NIP 639-10-01-075
MAXinternetowykantor.pl
Regulamin
O Nas
Informacje
Informacje
Pomoc
Jak działa
Kontakt
Formularz kontaktowy
Wybierz język
Angielski
Niemiecki
Czeski